SMART MetAL - velkoobchod s hliníkovými válcovanými polotovary, jejich slitinami a mědí
SMART MetAL s.r.o.
SMART MetAL

O nás

Společnost SMART MetAL s.r.o., byla založena v červnu roku 2011, jako velkoobchod s hliníkovými válcovanými polotovary, jejich slitinami a mědí. Naším prioritním cílem je uspokojit v maximální možné míře individuální požadavky každého jednoho zákazníka.

Mimo poskytování standardního servisu se zaměřujeme zejména na úsporu a optimalizaci Vašich finančních nákladů a pracnosti, spojených s nákupem neželezných kovů. Nefinancujeme proto přebujelou administrativu, zbytečnou reklamu ani mrtvé skladové zásoby. Protože jsme snížili naše režijní náklady na nezbytné minimum, nemusíme je promítat dál do konečné ceny materiálu. Neuvidíte nás proto na billboardech u dálnic, nenajdete u nás bezpočet asistentek a kancelářských sil, tvořících tabulky a grafy, ani stovky neobrátkových tun ve skladech. Jednoduše nic z toho, co nevytváří reálnou hodnotu. Snažíme se tak šetřit Vaše i naše peníze.


Běžně poskytovaný servis:

Uvědomujeme si, že pravou podstatou oboustranně úspěšného obchodu je v prvé řadě spokojený zákazník, dlouhodobé plnění jeho požadavků a pokud možno co nejvýhodnější cena, při zachování základních zásad. Těmi jsou pro nás spolehlivost, kvalita, rychlost a osobní přístup.My víme, že Váš úspěch je i našim úspěchem.

/